Versie 2, d.d. 23-12-2025
Artikel 1 – Definities en Toepasselijkheid
1. Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle e-learningprogramma’s die worden aangeboden door Dental Best Practice B.V. (hierna: DBP), gevestigd te Colmschate (Deventer), ingeschreven bij de Kamer van Koophandel onder nummer 63019035.
2. Onder deelnemer wordt verstaan iedere natuurlijke of rechtspersoon die zich inschrijft voor een e-learning van DBP.
3. Door inschrijving verklaart de deelnemer zich akkoord met deze algemene voorwaarden.
4. In geval van strijdigheid tussen deze voorwaarden en de Algemene Voorwaarden van de NRTO, prevaleren de bepalingen van de NRTO-voorwaarden.
Artikel 2 – Inschrijving en Toegang
1. Inschrijving voor een e-learning geschiedt via het online inschrijfformulier op de website van DBP of via een door DBP verstrekte link.
2. Na inschrijving ontvangt de deelnemer op werkdagen (maandag 08.30 uur t/m vrijdag 16.30 uur) binnen 24 uur per e-mail de inloggegevens. Buiten genoemde dagen en tijden ontvangt deelnemer inloglink op eerstvolgende werkdag.
3. Toegang tot de e-learning is persoonlijk en niet overdraagbaar. Het is niet toegestaan de inloggegevens te delen met derden.
4. Is deelnemer een bestaande gebruiker van A New Spring via Dental Best Practice kan deelnemer onder bestaand account inloggen.
Artikel 3 – Duur van de Toegang
1. De deelnemer heeft gedurende één kalendermaand toegang tot de e-learning, gerekend vanaf de datum van verstrekking van de inloggegevens.
2. Indien de deelnemer de e-learning niet binnen deze termijn afrondt, vervalt de toegang automatisch.
3. Voor verlenging van de toegang of herinschrijving worden opnieuw de volledige kosten van de e-learning in rekening gebracht.
4. DBP behoudt zich het recht voor om de e-learning tijdelijk offline te halen voor onderhoud of updates, zonder dat dit recht geeft op restitutie of verlenging, tenzij de onderbreking langer dan 48 uur duurt.
Artikel 4 – Betaling en Facturatie
1. De kosten van deelname worden vermeld op de website van DBP en dienen te worden voldaan via de door DBP aangeboden betaalmethoden.
2. Facturen worden digitaal verstrekt en dienen binnen 14 dagen na factuurdatum te zijn voldaan, tenzij anders overeengekomen.
3. Bij niet-tijdige betaling behoudt DBP zich het recht voor de toegang tot de e-learning te blokkeren en/of het behaalde certificaat achter te houden totdat volledige betaling is ontvangen..
Artikel 5 – Annulering en Restitutie
1. Annulering is uitsluitend schriftelijk (per e-mail) mogelijk.
2. Bij annulering binnen 24 uur na inschrijving, mits de deelnemer nog geen toegang heeft verkregen tot de leeromgeving, wordt het volledige bedrag gerestitueerd.
3. Zodra de deelnemer inloggegevens heeft ontvangen of gebruik heeft gemaakt van de e-learning, is restitutie niet meer mogelijk.
4. Indien DBP de e-learning annuleert of door technische omstandigheden niet kan leveren, wordt het reeds betaalde bedrag volledig gerestitueerd.
Artikel 6 – Aansprakelijkheid
1. DBP spant zich in om de inhoud van de e-learning zorgvuldig samen te stellen en actueel te houden.
2. DBP aanvaardt geen aansprakelijkheid voor schade die voortvloeit uit onjuiste of onvolledige informatie in de e-learning, tenzij sprake is van opzet of grove nalatigheid.
3. De deelnemer blijft te allen tijde zelf verantwoordelijk voor het toepassen van de verworven kennis in de praktijk conform geldende wet- en regelgeving.
4. DBP is niet aansprakelijk voor schade door storingen of onderbrekingen in de digitale leeromgeving, tenzij sprake is van grove nalatigheid
Artikel 7 – Intellectueel Eigendom
1. Alle rechten van intellectueel eigendom met betrekking tot de e-learning, waaronder teksten, afbeeldingen, video’s, vragen en certificaten, berusten bij DBP of haar licentiegevers.
2. Zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van DBP mag niets uit de e-learning worden verveelvoudigd, verspreid of openbaar gemaakt.
Artikel 8 – Klachtenregeling
1. Het klachtenreglement is te vinden op onze website of klik hier om direct naar de pagina te gaan.
Artikel 9 – Privacyverklaring
1. DBP verwerkt persoonsgegevens conform de geldende privacywetgeving (AVG).
2. Gegevens worden uitsluitend gebruikt voor het uitvoeren van de overeenkomst, certificering en kwaliteitsborging.
3. Meer informatie is te vinden in de privacyverklaring op www.dentalbestpractice.nl.
4. DBP bewaart persoonsgegevens niet langer dan noodzakelijk is voor de uitvoering van de overeenkomst of om te voldoen aan wettelijke verplichtingen.
Artikel 10 – Toepasselijk recht en geschillen
1. Op deze algemene voorwaarden en de uitvoering van de e-learning is uitsluitend Nederlands recht van toepassing.
2. Geschillen die voortvloeien uit deze overeenkomst worden bij uitsluiting voorgelegd aan de bevoegde rechter in het arrondissement Overijssel.