Lies Ligtvoet

Eigenaar DBP

lies@dentalbestpractice.nl

 

Concetta Scibona

Docent en Sales

concetta@dentalbestpractice.nl

 

Anita Kloosterboer

Administratie

anita@dentalbestpractice.nl

 

 

Els van Keulen

Planning en HR

els@dentalbestpractice.nl

 

Francisca Boon

Administratie

francisca@administratiekantoorboon.nl

Laura van Leijenhorst

Didactische ondersteuning en marketing

laura@dentalbestpractice.nl

 

Stella van Hoeve

Hoofddocent

stella@dentalbestpractice.nl

 

Niek Nijhuis

Sales en planning

niek@dentalbestpractice.nl

 

Nicky van den Belt

Docent en planning

nicky@dentalbestpractice.nl

 

 

Kim van de Vooren

Projectmanagement en marketing

kim@dentalbestpractice.nl

 

Ilja Wesel

Commercieel medewerker binnendienst

ilja@dentalbestpractice.nl

 

Kim van der Kuijl

Marketingmanager

kimvanderkuijl@dentalbestpractice.nl