Hoe zat het ook alweer precies met de verschillende zenuwbanen in het aangezicht? Welke anesthesievloeistof kies je en waarom? Zijn er eventuele medische interacties? Wil je meer vertrouwen krijgen in het daadwerkelijk toedienen van anesthesie? Tijdens deze cursus word je persoonlijk begeleid en ben je weer helemaal up-to-date.
De cursus bestaat uit een update van de theoretische kennis en een praktisch deel waarin we oefenen met het toedienen van lokale anesthesie. Als je deelneemt aan deze cursus, geef je toestemming om een medecursist zowel infiltratie- als geleidingsanesthesie bij jou te laten toedienen, onder persoonlijke begeleiding van de docent.
Ruud Bos, emeritus hoogleraar MKA chirurgie, was werkzaam in het Universitair Medisch Centrum Groningen. Hij begeleidt nog een aantal promovendi en studenten is nog steeds betrokken bij vele gezondheidszorgopleidingen in binnen- en buitenland.
Hij was verantwoordelijk voor onderwijs, onder andere in de lokale anesthesie, aan studenten Geneeskunde, Mondzorgkunde en Tandheelkunde.
De cursist:
Studiekosten: € 595,-
Studiemateriaal: € 30,-
Alle bedragen zijn BTW vrijgesteld
Studiebelasting
De cursus start om 09.30 uur en eindigt om 16.30 uur.
Totale studiebelasting is: 7 uur.
Ingangsniveau
Mondhygiënist.
Certificaat
Na afloop van deze cursus ontvang je als bewijs van deelname, een certificaat.
Doelgroep
Deze cursus is bedoeld voor mondhygiënisten die wel anesthesie onderwijs hebben genoten (tijdens de opleiding of elders) en dit regelmatig toepassen in de praktijk, in ieder geval gedurende de afgelopen 5 jaar.
Accreditatie
KRM, 6,5 mondzorgpunten.
1 dag
€ 595,-